איתור דליפת גז​

איתור דליפת גז בשיטה מהירה ויעילה

דליפת גז היא תופעה מסוכנת ביותר ולכן אנו בחברת גד אברהם עושים כל שניתן כדי למנוע אותה.
מתוך האחריות שלנו כלפי לקוחותינו, רכשנו לא מכבר מכשיר ייחודי העוזר לטכנאים שלנו באיתור דליפת גז בעזרת גלי אינפרא אדום.

מדובר במכשיר חדשני ומשוכלל ביותר, המגלה גזים רעילים וביניהם את הגפ"מ - הגז הביתי. המכשיר פועל באמצעות גלי תקשורת ואפשר להשתמש בו הן במקום סגור והן במקום פתוח. בחזית המכשיר קיים צג גדול המצביע בעזרת שלש נוריות על תוצאות הבדיקה. אם קיימת דליפת גז או לא.
בתום הבדיקה נוכל לכייל את המכשיר כך שיהיה מוכן לבדיקה הבאה אצל לקוח נוסף.

עד עתה הבדיקה לאיתור דליפת גז, נעשתה בצורה מיושנת בעזרת סבון שעטף את הצנרת, אם היו בועות צפון הרי שאותרה דליפת גז, תוצאות הבדיקה לא תמיד היו וודאיות והיה צורך לבדוק זאת שוב ושוב, פעולות שארכו זמן רב.
ועיכבו הן את הלקוח והן את טכנאי גז ,השימוש במכשיר החדיש וקבלת התוצאה המוחלטת והמהירה, מקצרת את הדרך, חוסכת את כל התהליך הידני ומאפשרת לנו לפעול במהירות לאתר דליפת גז ולטפל בדליפה שהתגלתה למען ביטחונו של הלקוח ושל כל סביבת המגורים שלו.

כל תיקון גז חייב להתבצע על ידי טכנאי גז מוסמך.
צוות העובדים המקצועי של גד אברהם עבר הכשרה של משרד התמ"ת, הן תיאורתית והן מעשית, כולם בעלי ניסיון רב באיתור תקלות ובשימוש במכשיר האינפרא אדום באיתור דליפת גז, בפתרון בעיות, בהתקנות צנרת גז ובאחזקה שוטפת.

 

טיפול אמין ומקצועי בעת איתור דליפת גז

כשאנחנו נתקלים בתופעות ביתיות כמו סתימה הלהבות בכיריים, תקלה בחיישן הבטיחות, או כשנראה לכם שלחץ הגז הוא נמוך מהעבר, אל תהססו והזמינו בהקדם האפשרי את טכנאי הגז של גד אברהם.
אנשי הצוות שלנו מחויבים לפעול במהירות, באדיבות, במתן הסבר מקיף ללקוח, בטיפול אמין ומקצועי כיאה לחברה ששמה הולך לפניה.

דליפת גז שלא אותרה בזמן, עלולה ליצור התלקחות, שריפה עצומה שתתפשט במהירות אדירה מהדירה לכל האזור הסמוך לה ותגרום לנזק רב הן לרכוש והן לקורבנות בנפש.
לכן יש לתת תשומת לב מיוחדת לכל נושא הגז ואם אתם חושבים שיש דליפת גז עקב ריח חריף לא לקחת סיכון, להזמין טכנאי גז של גד אברהם שיגיע במהירות עם מכשיר בדיקה בעזרת גלי אינפרא אדום, הוא יבדוק בצורה מעמיקה את המקום ויקבל החלטה על פי התוצאות במכשיר אם אותרה דליפת גז או שהכול תקין.

 

 

 

מעוניינים בבדיקת איתור דליפת גז בבית או בעסק שלך? 

השאירו פרטים ואנו ניצור עימכם קשר עבור תחילת עבודה - לחצו כאן

 

איתור דליפת גז
גז ומיזוג אויר

לשרותך תמיד: 052-4523829